Kriitilise IT-infrastruktuuri hallatavad teenused

Pakume kriitilise tähtsusega IT infrastruktuuri projekteerimis-, arendus- ja haldusteenuseid. Tagame, et meie kliendi IT-taristut kasutatakse turvalisel, efektiivsel ning otstarbekal viisil.

Rohkem

Ärianalüüs

Selleks et muuta andmed operatiivselt oluliseks teabeks, kasutatakse ärianalüüsi tarkvara ja tööriistu. Selline teave võimaldab teha kiiremaid ja täpsemaid strateegilisi ja taktikalisi operatiivotsuseid.

Ärianalüüsi tööriistad koguvad ja töötlevad andmeid erinevatest allikatest, esitavad andmeid aruannetes, kokkuvõtetes ja interaktiivsetes diagrammides, pakkudes organisatsioonidele üksikasjalikku teavet nende ettevõtte olukorra kohta.

Miks on ärianalüüs oluline?

 • Võimaldab hinnata organisatsiooni seisu: kasutades ajaloolisi andmeid, kuvatakse põhitegevuse näitajad ehk KPI-d (inglise keeles key performance indicators).
 • Annab ülevaate tööprotsesside seisukorrast, võrreldes näiteks praegust ja ajaloolist olukorda määratletud mõõtmise mõõdikute ja standarditega
 • Võimaldab tuvastada turutrende ja märgata lahendamist vajavaid tegevus- või äriprobleeme.
 • Võimaldab ajalooliste andmete põhjal ennustada tellimusi, vajalikke materjale jms.
 • Võimaldab andmete visualiseerimist, parandades seeläbi arusaamise kvaliteeti.
 • Saab kasutada mitte ainult suurte, vaid ka väikeste ja keskmise suurusega organisatsioonide jaoks.

Ärianalüüsi eelised

 1. Suurendab tootlikkust: selle tööriistaga saate koostada aruandeid ühe klõpsuga, säästes palju aega ja ressursse ning muutes töötajad tootlikumaks .
 2. Parandab protsesside nähtavust: parandab tegevus- või äriprotsesside nähtavustja võimaldab tuvastada valdkondi, mis vajavad rohkem tähelepanu.
 3. Võimaldab saada ülevaadet: aitab töötajatel saada ülevaadet, kasutades ärianalüüsi andmeid ja aruandeid.
 4. Võimaldab andmepõhise protsessi täiustamist: automatiseerib andmeanalüüsi, pakkudes ennustavat analüütikat, masinõpet, statistilist analüüsi ja muid metoodikaid..
 5. Võimaldab lihtsat analüüsi: soodustab andmete kasutamist otsuste tegemisel, ka tehnilise analüüsi kogemuseta kasutajad saavad kiiresti koguda ja töödelda andmeid.

Microsoft Power BI ärianalüüsi tööriist

See tööriist võimaldab reaalajas kasutada struktureeritud ja asjakohast teavet.

Täpne teave võimaldab saada andmetest selget ülevaadet ja teha otsuseid kiiremini.

Selle tööriista abil loovad kliendid organisatsioonide ja ettevõtete andmemudeleid, mis seejärel visualiseeritakse aruannetes ja interaktiivsetes diagrammides. See on intuitiivne, hõlpsasti mõistetav tööriist, millel on lai valik analüüsi- ja visualiseerimisvõimalusi lõppkasutajale.
.

Microsoft Power BI võimalused

 • Võimaldab oma andmetele juurdepääsu kõikjalt: andmetele pääseb ligi erinevatest allikatest ettevõttes või pilves. See hõlmab Dynamics 365, Google Analyticsit, Azure SQL DB-d, Excelit, SharePointi ja palju muud.
 • Andmete lihtne modelleerimine ja töötlemine: andmete ettevalmistamine selle tööriistaga võtab vähe aega, vaatamata suurele töödeldavale andmehulgale, koostatakse atraktiivsed ja interaktiivsed aruanded.
 • Võimalus kasutada visuaalseid interaktiivseid aruandeid: kasutades „drag-and-drop“ meetodit ja sadu kaasaegseid visualiseerimismalle, saab luua muljetavaldavaid interaktiivseid aruandeid. Saate luua ka oma malle. Selline interaktiivsus võimaldab andmeid lugeda lihtsalt ja individuaalselt.

Jagada kõigiga ja kõikjal: töötajad saavad nutiseadmeid või arvuteid kasutades ligipääsu andmetele ja aruannetele, mis põhinevad nende rollidel ettevõttes, igal pool ja igal ajal.

Rohkem teavet

Mis on Power BI? – vaata siit.

Power BI – kasutage oma andmeid. Kõik andmed, mis tahes viisil, kõikjal: vaata siit.