Kriitilise IT-infrastruktuuri hallatavad teenused

Pakume kriitilise tähtsusega IT infrastruktuuri projekteerimis-, arendus- ja haldusteenuseid. Tagame, et meie kliendi IT-taristut kasutatakse turvalisel, efektiivsel ning otstarbekal viisil.

Rohkem

Lenovo äri- ja professionaalsete teenuste partner

Novian Technologies pakub professionaalseid teenuseid Lenovo andmekeskuse seadmete tarnimiseks, paigaldamiseks, integreerimiseks, garantii- ja garantiijärgseks hoolduseks. See tähendab meie spetsialistidele kõrgemat sertifikaati ja meie klientidele professionaalsete Lenovo teenuste garantiid, kuna Novian Technologiesi töid käsitletakse kui Lenovo tehtud töid.

Oleme ka Lenovo DCG plaatinataseme partner. Tegemist on kõrgeima Lenovo äripartnerluse tasemega. Selle põhjal pakume klientidele professionaalseid ja operatiivseid teenuseid, saame pakkuda demonstratsioonitarkvara programmi, võimalust liituda Lenovo DC-ga, saada soovitud toote jaoks ressursse ja läbi viia katsetusi.

Novian Technologies tegutseb ka kui Lenovo professionaalsete teenuste keskus, mis tähendab veelgi kõrgemat teadmiste ja asjatundlikkuse taset ettevõtte spetsialistidele ning meie klientidele paremat ligipääsu Lenovo professionaalsetele teenustele.

Lenovo professionaalse teeninduskeskusena teenindame kliente kõigis riikides – tuleb vaid võtta meiega või Lenovo esindusega ühendust. See partnerlus tähendab ka seda, et Lenovo saab kaasata meie spetsialiste professionaalseks infrastruktuuri juurutamiseks või arendamiseks mis tahes riigis.

Maailmas tunnustatud tehnoloogiatootja Lenovo peab uuenduslikkust oma põhiväärtuseks. Hiinast Ameerika Ühendriikideni tegutseb 46 selle tootja uuenduslike lahenduste laborit, kus töötab enam kui 5000 inseneri ja teadlast.

Lenovo on liider uuenduslike tehnoloogiate registrites, see organisatsioon on registreerinud enam kui 6500 tuhat uuenduslikku tehnoloogialahendust, millest enam kui 100 on pärjatud kogu maailmas tuntud autasudega.

Novian Technologies on selle tootjaga partnerlust arendanud aastast 2013.