Kriitilise IT-infrastruktuuri hallatavad teenused

Pakume kriitilise tähtsusega IT infrastruktuuri projekteerimis-, arendus- ja haldusteenuseid. Tagame, et meie kliendi IT-taristut kasutatakse turvalisel, efektiivsel ning otstarbekal viisil.

Rohkem

Red Hat Premier Business partner

Red Hat on maailma juhtiv avatud lähtekoodiga tarkvaralahenduste (ingl open source) pakkuja. Kuigi varem valiti open source kulude vähendamiseks, on see tänapäeval tehnoloogiliste uuenduste ja edu sünonüüm, sealhulgas pilvandmetöötluse, konteinerite, suurandmete, asjade interneti, mobiilside ja muus valdkonnas.

Red Hat on liider paljudes erinevates kogukondades ning enim tuntud oma juhtpositsiooni poolest Linuxi kogukondades, kus kasutatakse tema lipulaevaks saanud Red Hat Enterprise Linuxit. Ettevõte on liider sellistes tuntud ja kiiresti kasvavates avatud lähtekoodiga projektides nagu Docker, Kubernetes või OpenStack.   

Red Hat on üks olulisemaid Dockeri, Kubernetesi, OpenStacki tehnoloogiate arendajaid juba nende tekkimise algusajast selliste toodete kaudu nagu Red Hat Enterprise Linux, Red Hat OpenShift Container Platform ja Red Hat OpenStack Platform. Red Hat teeb Open Source‘i kogukonna kaudu koostööd ka konkureerivate lahendustega, nagu SUSE, Canonical, Mirantis, Docker Inc., CoreOS jne.

Red Hat on pühendunud tagama, et tema kommertstooted põhineksid avatud lähtekoodiga lahendustel.

Red Hat kasu kliendile

  • Stabiilsus: pakub stabiilset avatud lähtekoodiga tehnoloogiat, mis pakub kindlat alust tootmiskeskkonnale.
  • Turvalisus: tooteid toetab spetsiaalne tooteohutusmeeskond, kes jälgib ja tuvastab nendega seotud riske ning tegeleb nendega.
  • Kogemus: teadmised ja arusaam aitavad tuvastada uusi tehnoloogiaid ja muuta neid lahendusteks, mis vastavad tulevastele IT-vajadustele.
  • Tugi: pakub juurdepääsu dokumentatsioonile, teadmiste baasile, tööriistadele ja tehnilisele toele, mis on vajalikud süsteemide töös hoidmiseks, võimaldades kiiret tõrkeotsingut.
  • Paindlikkus: tellimine võimaldab valida mitme toetatud versiooni hulgast ning see võimaldab uuendada oma seadmeid vastavalt vajadustele.
  • Partnerlus: tagab ühenduse tuhandete tarkvara-, pilve- ja tehnoloogiapartneritega.

Novian Technologies sai Red Hati partneriks aastal 2018. Sihipäraselt töötades ja oma kvalifikatsiooni parandades jõudsid ettevõtte spetsialistid 2020. aastal Premier Businessi partnerlustasemele, mille suhtes kehtivad karmid kvalifikatsiooni- ja tegevusnõuded.

Novian Technologies on seda partnerlust aktiivselt arendanud Cloud Infrastructure‘i suunal. 2020. aasta lõpus oli Novian Technologiesil Leedus kõige rohkem Red Hati müügi-, müügiinseneride ja tarnijate akrediteeringuid.

Ettevõtted ja organisatsioonid, kes töötavad Novian Technologiesiga, saavad luua usaldusväärse, turvalise ja stabiilse platvormi hübriidpilve keskkonnas (ingl hybrid cloud infrastructure, cloud native app platform, management and automation), samuti arendada ja luua uuendusi, jagada kogemusi juhtivate ettevõtete ja avatud lähtekoodiga kogukondadega. Lisaks avab selline koostöö võimalused võtta üle ja kohaldada avatud lähtekoodi ja koostöö kultuuri.