Kriitilise IT-infrastruktuuri hallatavad teenused

Pakume kriitilise tähtsusega IT infrastruktuuri projekteerimis-, arendus- ja haldusteenuseid. Tagame, et meie kliendi IT-taristut kasutatakse turvalisel, efektiivsel ning otstarbekal viisil.

Rohkem

Globaalsete klientide teenindus

Teeme edukalt koostööd suurimate riist- ja tarkvaratootjatega. Meie partnerlussuhted võimaldavad meil eritingimustel tarnida ja hooldada seadmeid klientidele, kellel on lepingud tootjatega üle kogu maailma.

Tagame, et globaalsed kliendid, kellel on esindused erinevates maailma paikades, saavad seadmed emaettevõtte standarditega määratletud konfiguratsioonis ükskõik millisesse maailma riiki.

Meil on eksklusiivsed Dell Technologiesi, Kyocera ja teiste tootjate seadmete tarnimise ja hooldamise tingimused. Nendele partnerlustele tuginedes tagame, et:

  • seadmete tellimine oleks kiire ja sujuv;
  • tellitavate seadmete konfiguratsioon vastaks globaalse kliendi standarditele;
  • tellitud tehnika jõuaks kliendini võimalikult lühikese aja jooksul (toome selle otse kliendile);
  • seadmete hooldus on kiire ja professionaalne, kuna tarne- ja tehnilisi küsimusi lahendame otse tootjaga.

Samuti moodustame vajadusel varutehnika lao ja tarnime vastavalt soovile.

Olles ametlik Applei seadmete tarnija Leedus, saame registreerida või lisada kliendi ostetud seadmed organisatsiooni võrku ning kiiresti ja lihtsalt valmistada nad ette kasutamiseks Apple Business Manageriga – anda töötajatele juurdepääsu Applei teenustele, arendada ja hallata organisatsiooni seadmeid, rakendusi ja profiile ühes kohas.

Globaalsetele klientidele pakume ka Lenovo, HPE (Hewlett Packard Enterprise) ja teiste tootjate äriklassi IT-seadmeid, nende hooldusteenuseid.