Kriitilise IT-infrastruktuuri hallatavad teenused

Pakume kriitilise tähtsusega IT infrastruktuuri projekteerimis-, arendus- ja haldusteenuseid. Tagame, et meie kliendi IT-taristut kasutatakse turvalisel, efektiivsel ning otstarbekal viisil.

Rohkem

Krüptograafiliste võtmete hoidlad

Kuna üha rohkem tegevusi liigub digitaalsesse ruumi, on organisatsioonide jaoks ülioluline, et nad oleksid turvalised ja usaldusväärsed.

IP-aadresside, tundliku äriteabe ja finantstehingute kaitsmiseks kasutavad paljud organisatsioonid unikaalsete koodide genereerimiseks krüptograafilisi võtmeid.

See on uuenduslik, palju mugavam, kiirem ja usaldusväärsem viis unikaalsete ühenduste loomiseks kui kiipkaardid. Lisaks võimaldavad krüptovõtmehoidlad teha samaaegselt oluliselt rohkem operatsioone kui varasemad kiipkaarditehnoloogiad.

Krüptovõtmete hoidlad on asjakohased, kui on vaja:

  • kaitset võltsimise eest;
  • kaitset väliste rünnakute eest, mille käigus püütakse skaneerida kordusi ja sisse murda skaneerides korduva energiatarbimise kulusid;
  • krüptorakenduste tarkvarakeskkonna kaitset;
  • tarkvara kaitset skaneerimise ja kolmandate osapoolte programmide salvestamise eest;
  • autentsete võtmete genereerimist reaalajas, juhuslikkuse alusel;
  • kõigi krüptograafiliste operatsioonide tuge ja turvalisust (allkirjastamine, krüptimine jne).

Novian Technologies nõustab krüptograafiliste võtmehoidlate hankimise ja integreerimise küsimustes, integreerib kliendi tarkvaralahendusi või juurutab neid luues ning arendades tarkvaralahendusi.