Kriitilise IT-infrastruktuuri hallatavad teenused

Pakume kriitilise tähtsusega IT infrastruktuuri projekteerimis-, arendus- ja haldusteenuseid. Tagame, et meie kliendi IT-taristut kasutatakse turvalisel, efektiivsel ning otstarbekal viisil.

Rohkem

Dell Technologies – Titanium-äripartner

Maailmakuulus tehnoloogiatootja Dell Technologies arendab järjepidevalt oma osa serveriturul, keskendudes lihtsusele, pakkumise täiuslikkusele ning hinna-kvaliteedi suhtele.

Dell Technologiesi serverid pakuvad suurepäraseid virtualiseerimisvõimalusi, võimsust, tõhusat jahutust, sisseehitatud haldustööriistu ja sihipärast disaini – praegusel ajal on saada mudelid Rack, Tower ja Blade. 

Novian Technologiesi on selle tootjaga partnerlussuhteid arendanud aastast 2009. Ettevõtte Dell Technologiesi Titanium-partneri staatus on kõrgeima taseme partnerlus, mis hõlmab kõiki kriitilise IT infrastruktuuri elemente: võrkude (Novian Technologies on ainus, kes omab seda kõigis Balti riikides), serverite, andmehoidlate ning andmetöötluse ja -analüüsimise (suurte andmete ja analüütika) pädevust.

Firmal on õigus oma tooteid müüa ka Lätis ja Eestis.

Klientidele tähendab see partnerlus järgmist

  • Tellitud seadmete kiiret kohaletoimetamist ja paremat hinda.  Novian Technologies on praegu Leedus ainus Dell Technologiesi seadmete tarnija, kellel puuduvad vahetarnijad.
  • Pädevust, mis on tõendatud sertifikaatide ja partnerluse tasemega. Kuna partneri staatus antakse alles siis, kui on omandatud vastav teadmiste ja kogemuste tase, siis vajalike sertifikaatide saamine tähendab, et ettevõtte spetsialistid tunnevad kõiki Dell Technologiesi äritooteid (ingl enterprise) ja oskavad nendega töötada ning suudavad neid ka õigesti valida, juurutada ja hooldada.
  • Otsest juurdepääsu suurele tehniliste dokumentide, parimate tavade ja jooniste (blueprints) andmebaasidele. Ettevõtte spetsialistid saavad kasutada ka maailma parimaid lahendusarhitektuure ja maailmatasemel Dell Technologiesi inseneride ressursse, kes on need loonud, seetõttu on pakutavad lahendused juba praktikas katsetatud.
  • Dell Technologiesi täielikku tootevalikut. Ettevõte pakub Dell Technologiesi täielikku tootekorvi: alates arvutitest ja nende lisadest kuni Rack-, Tower- ja Blade-/Modular-tüüpi tööjaamade ja lahendusteni. Lisaks pakume ka erinevat tüüpi ja eri jõudlusega andmehoidlaid ja keerulisi superarvutitele ette nähtud lahendusi.