Kriitilise IT-infrastruktuuri hallatavad teenused

Pakume kriitilise tähtsusega IT infrastruktuuri projekteerimis-, arendus- ja haldusteenuseid. Tagame, et meie kliendi IT-taristut kasutatakse turvalisel, efektiivsel ning otstarbekal viisil.

Rohkem

Kyocera äripartner

2018. aasta alguses sai Novian Technologies Kyocera ametlikuks partneriks, kellel on volitused Kyocera lahenduste turundamiseks, juurutamiseks ja pikaajaliseks hoolduseks kõigis kolmes Balti riigis. See partnerlus avab Novian Technologiesi klientidele uusi võimalusi osta Kyocera kontoririistvara ülisoodsatel tingimustel.

Kyocera toodab keskkonnasõbralikke, kuluefektiivseid ja vastupidavaid seadmeid väga erineva suurusega organisatsioonidele. Korporatsiooni on mitmeid kordi pärjatud rahvusvaheliste auhindadega kauakestvate ja töökindlate kuluefektiivsete toodete eest. Kyocera pakub ka laia valikut tarkvaralahendusi, mis võimaldavad tsentraliseeritud riistvarahaldust ning turvalist ja konfidentsiaalset printimist.

Kyocera seadmed on üks võimalustest, kui valite unikaalse, klientide hinnatud Novian Technologiesi CopyPrinti teenuse. See teenus on mõeldud organisatsioonidele, kes otsivad nüüdisaegseid, mugavaid ja kulutõhusaid viise dokumentide printimiseks ja kopeerimiseks.

CopyPrinti lahendus võimaldab klientidel uuendada printimis-, paljundus- ja skannimisseadmeid ning vähendada prinditavate dokumentide arvu kuni 30%, samuti vähendada printimise ja kopeerimise kulusid ning säästa töötajate aega, mis kulub vigasetele seadmetele või kulumaterjalide tellimisele.

2019. aastal omandas Novian Technologies kõrgeima võimaliku Kyocera Black Belti teeninduspartnerluse staatuse ning sai juhtivaks volitatud Kyocera seadmete tehnilise teeninduse keskuseks Leedus.