Kriitilise IT-infrastruktuuri hallatavad teenused

Pakume kriitilise tähtsusega IT infrastruktuuri projekteerimis-, arendus- ja haldusteenuseid. Tagame, et meie kliendi IT-taristut kasutatakse turvalisel, efektiivsel ning otstarbekal viisil.

Rohkem

Oracle‘i partner

Oracle on kogu maailmas tuntud tehnoloogiaettevõte, kelle andmebaaside loomise ja arendamise tooteid kasutavad ka  suured ettevõtted. See tootja on tuntud ka kui relatsiooniliste andmebaaside haldussüsteemide teerajaja.

Oracle‘i tehnoloogiaid kasutatakse laialt pangandus-, rahandus- ja teadussüsteemides andmete salvestamiseks, töötlemiseks ja analüüsimiseks.

Ametliku Oracle'‘i partnerina alates 2011. aastast on Novian Technologiesil õigus osutada teenuseid avalikule sektorile ja ettevõtetele. Novian Technologiesi spetsialistid arendavad pidevalt Oracle‘i tehnoloogilisi teadmisi ja pakuvad väga kvaliteetseid sertifitseeritud teenuseid.

Lisaks on ettevõtte spetsialistid Leedus ainsad, kes võivad pakkuda Oracle Cloud Infrastructure Classic 2018 Certified Associate Architecti sertifitseeritud spetsialisti teenuseid.