Kriitilise IT-infrastruktuuri hallatavad teenused

Pakume kriitilise tähtsusega IT infrastruktuuri projekteerimis-, arendus- ja haldusteenuseid. Tagame, et meie kliendi IT-taristut kasutatakse turvalisel, efektiivsel ning otstarbekal viisil.

Rohkem

Arvutitöökohtade uuendamine SEB pangas

2016 / 10 / 17
< 1 MINUT LUGEMIST

BAIP lõpetas 2014. aastal Leedu suurima kommertspanga SEB arvutitöökohtade migratsiooni Windows XP platvormilt Windows 7 platvormile. Migratsioon toimus kõikides Leedus tegutsevates allüksustes ja SEB kontserni ettevõtetes, selle maht oli 2000 arvutitöökohta. Protsess toimus täpselt panga plaanitud töögraafiku alusel, häirimata töötajate tegevust.

Edukalt tehtud tööd olid ette nähtud eelmisel aastal allkirjastatud kaheaastase kehtivusega arvutitehnika hooldamise lepingus, mille alusel pakub BAIP kõikide Leedus paiknevatele SEB panga allüksuste ja klientide teenindamise osakondade arvutite tehnilise hooldamise teenust.

„Operatiivsus, professionaalne suhtlemine ja initsiatiiv on esmavajalikud panga arvutitöökohtade hooldamisel. BAIP täitis meie ootusi kuhjaga ja aitas suuresti kaasa Windowsi platvormi uuendamise projekti edule,” ütles SEB panga äri abistamise teenistuse ja finantsdirektor Jonas Iržikevičius.

„Peakorteris ja 46 suuremas pangafiliaalis tehtud projekt kinnitab töötajate suurt kompetentsust ning ergutab ka edaspidi töötama järjepidevalt ja lähtudes muutustest turul, otsima kõige tõhusamaid lahendusi,” rõhutas BAIP peadirektor Gytis Umantas.

BAIP juhi sõnul 3 aasta eest vastu võetud otsus investeerida IT-teenuste haldamise vahenditesse ning ITIL-i ja ISO standarditega toetatud oma metoodikate loomisse ning praktikas kohaldamisse on ennast õigustanud. See, et üha rohkem Leedu suuri ettevõtteid usaldab ettevõtte infotehnoloogiate hooldamise BAIP-le, näitab, et vastu oli võetud õige strateegiline otsus,” väidab BAIP juht.

Tõhusad IT-lahendused ja teenused

Tehnoloogiad teie eesmärgi heaks

Võtke ühendust