Kriitilise IT-infrastruktuuri hallatavad teenused

Pakume kriitilise tähtsusega IT infrastruktuuri projekteerimis-, arendus- ja haldusteenuseid. Tagame, et meie kliendi IT-taristut kasutatakse turvalisel, efektiivsel ning otstarbekal viisil.

Rohkem

BAIP kvalifitseerus Dell Premier Partneriks

2016 / 10 / 17
< 1 MINUT LUGEMIST

Partnerlused tarnijatega on IT-sektoris väga väärtuslikud, sest need tagavad konkurentsivõimelised eelised, pädevused ja pakutavate teenuste võimalikult kõrge kvaliteedi. Klientidele on see veelgi väärtuslikum ja abistav kriteerium teenusepakkuja valimisel. Partnerlused erinevate tarnijatega näitavad hästi IT-teenuse pakkuja tugevust, tema töötajate pädevust, konkurentsivõimeliste hinnapakkumiste olemasolu ning tehniliste hooldsutööde kiirust ja kvaliteeti.

BAIP, oluline ettevõte IT-infrastruktuuri valdkonnas, laiendab ja tugevdab oma partnerite võrgustikku pidevalt. Uusim verstapost on DELL Premier Partneri staatus, mille saime 2016. aasta suve lõpul. See on kõige kõrgem võimalik partnerluse tase, mis hõlmab täielikult üliolulisi IT-infrastruktuuri komponente. BAIP on ainuke võrgupädevuse omanik Balti riikides, hallates Leedus ka servereid, andmesalvestust ning BigData ja analüütilist pädevust. DELL on üks BAIPi peamiseid partnereid äritegevuses Balti riikide ja muul välisturul, seega on lähitulevikus oodata olemasolevate pädevuste mitmekordistumist asjaomastele turgudele.

„Keskendumine sellele, et IT-teenused pakuksid strateegilisi lahendusi, on küll üleilmne suundumus, kuid mis tahes IT-infrastruktuur põhineb siiski peamiselt riistvaral. Nii paljude valikute hulgast on paras väljakutse pakkuda klientidele nende vajadustele kõige paremini sobivaid ja üldisesse infrastruktuuri hõlpsalt integreeritavaid riist- ja tarkvaraalaseid lahendusi. Meie praegune DELLi pädevus võimaldab pakkuda andmekeskustele kvaliteetseid täislahendusi – meil on olemas selleks vajalikud otsused”, ütles Rėdas Šimelis, DELLi äritegevuse juht BAIPis.

„Saame oma oskusi edukalt kasutada ka väljaspool Leedut,“ selgitas BAIPi asedirektor Gytis Umantas, „ja oleme seda Balti riikide ja Aafrika turgudel juba edukalt teinud. Balti riikides oleme juba esikohal DELL Storage´i osas ja ainukesed, kellel on võrgupädevus kõigis kolmes riigis. INVL Technology osana oleme märkimisväärselt esindatud oma tütarettevõtete kaudu Eestis (Andmevara), Norras (NRD AS), Tansaanias (NRD East Africa) ja Rwandas (NRD Rwanda). Tegutseme aktiivselt selle suunas, et arendada seal Delliga ametlikke partnerlusi, nii et meie rahvusvahelistel klientidel oleksid kohalikega samad eelised.”

 

Tõhusad IT-lahendused ja teenused

Tehnoloogiad teie eesmärgi heaks

Võtke ühendust