Kriitilise IT-infrastruktuuri hallatavad teenused

Pakume kriitilise tähtsusega IT infrastruktuuri projekteerimis-, arendus- ja haldusteenuseid. Tagame, et meie kliendi IT-taristut kasutatakse turvalisel, efektiivsel ning otstarbekal viisil.

Rohkem

Eesti volikogude infosüsteem laienes Hollandisse

2017 / 05 / 05
< 1 MINUT LUGEMIST

AS Andmevara sõlmis 02.05.2017 eellepingu Hollandi viie kohaliku omavalitsuse Almelo, Emmen, Hollands Kroon, Lingewaard ja Molenwaard esindajatega, kes soovivad alustada meie poolt pakutava infosüsteemi VOLIS testimise ja rakendamisega.

Andmevara juhataja Andrus Kõre sõnul käivad läbirääkimised veel kolme Hollandi omavalitsusega. Samuti tahavad Hollandi koostööpartnerid tellida arendustöid, mis teevad süsteemi nende vajadustele vastavaks. Siinkohal tasub mainida, et osaliselt on arendustööde vajadus tingitud ka asjaolust, et ID-kaardi või mobiil-ID-ga logimine ning isikute aadresside andmete kontroll rahvastikuregistrist, mis meil on ammune ja tavapärane, on Hollandis veel mõeldamatu ja kasutada tuleb muid lahendusi.

VOLIS on lühend volikogude infosüsteemist, mis algselt oli mõeldud kõigile omavalitsustele volikogu istungite läbi viimiseks. Funktsionaalsust on hiljem mitmel korral täiendatud ja lisandunud on täiendavad moodulid. Näiteks on kõik viimasel ajal toimunud omavalitsuste ühinemiste ja liitumiste rahvaküsitlused VOLIS-e funktsionaalsust kasutades. Hollandi partneritele meeldis ka eelkõige just elanike kaasamise võimalus kohaliku omavalitsuse tegemistesse läbi infosüsteemi.

Andmevara on ettevõte, kes pakub kliendile täisteenust tarkvaraarendusest digiteerimiseni ja majutusteenusest kasutajatoeni, omades ligi kahekümne aasta pikkust kogemust mitmete erinevate riigile kuuluvate registrite haldamisel. Andmevara kuulub INVL Technology kontserni. INVL Technology on IT ettevõtetesse investeeriv kontsern, mille aktsiad on noteeritud Vilniuse börsil. INVL Technology kontserni kuuluvad ettevõtte tegutsevad üheksas riigis ja on edukalt realiseerinud projekte 50 riigis.

Tõhusad IT-lahendused ja teenused

Tehnoloogiad teie eesmärgi heaks

Võtke ühendust