Kriitilise IT-infrastruktuuri hallatavad teenused

Pakume kriitilise tähtsusega IT infrastruktuuri projekteerimis-, arendus- ja haldusteenuseid. Tagame, et meie kliendi IT-taristut kasutatakse turvalisel, efektiivsel ning otstarbekal viisil.

Rohkem

Elsis PRO osaleb Leedu tehisintellekti assotsiatsiooni tegevuses

Uudised
2022 / 03 / 30
< 1 MINUT LUGEMIST

Leedu tehisintellekti assotsiatsiooniga on liitunud ka Novian grupi programmeerimisettevõte Elsis PRO. Temast sai selle organisatsiooni liige veebruaris 2022.

Aastast 2019 tegutsev Leedu Tehisintellekti Ühing ühendab riigi IT ettevõtted, kõrgkoolid ja oma ala proffesionaalid. Organisatsiooni eesmärk on tugevdada arusaamist AI (tehisintellekti) väärtusest, mõjust ning kasutusvõimalustest sellistes ühiskonna olulistes valdkondades nagu haridus, kultuur, tervishoid, keskkonnakaitse ja julgeolek.

„Tänapäeval, kui AI-tehnoloogiaid praktikas üha enam kasutatakse, on need eriti aktuaalsed ka keeruliste IT-lahenduste väljatöötamisel. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele kõrgeimal tasemel teenuseid, mistõttu usume, et see liikmelisus võimaldab meil tihedamalt integreeruda tehisintellekti ökosüsteemi ja pakkuda turule veelgi arenenumaid lahendusi,” ütles Elsis PRO tegevjuht Rimvydas Jančiauskas.

Elsis PRO on spetsialiseerunud loomuliku keele töötlemisele, ennustamisele ja muudele AI tehnikaid rakendavatele ülesannetele.

Ettevõtte innovatsiooniosakonna juhi Arūnas Ungulaitise sõnul kasutab Elsis PRO AI tehnoloogiaid, et luua lahendusi lennunduses, riigikaitses ja teistes valdkondades. Ettevõte osaleb koostöös Leedu teadlastega nii teadus- kui ka arendustegevuses, kus üha enam kasutatakse AI tehnoloogiaid.

Alates 2004. aastast tegutsev Elsis PRO loob tarkvaralahendusi avaliku halduse, finants-, maksu-, tervishoiu-, hariduse-, kaitse- ja julgeolekusektoritele. Oktoobris 2021 liitus Elsis PRO programmeerimis- ja IT- infrastruktuuri teenuseid pakkuva Novian grupiga.

Tõhusad IT-lahendused ja teenused

Tehnoloogiad teie eesmärgi heaks

Võtke ühendust