Kriitilise IT-infrastruktuuri hallatavad teenused

Pakume kriitilise tähtsusega IT infrastruktuuri projekteerimis-, arendus- ja haldusteenuseid. Tagame, et meie kliendi IT-taristut kasutatakse turvalisel, efektiivsel ning otstarbekal viisil.

Rohkem

Muudatustest AS-is Andmevara

2016 / 04 / 28
< 1 MINUT LUGEMIST

06.02.2017 allkirjastati leping, millega AS-st Andmevara sai riigi poolt omavalitsustele mõeldud infosüsteemide haldus- ja arenduspartner.

Rahandusministeerium viis detsembris läbi riigihanke, millega sooviti leida partnerit kohalike omavalitsuste infosüsteemide majutuse, hoolduse ja kasutajatoe osutamiseks ning samade süsteemide arendustööde ostmiseks. Andmevara osutus hanke võitjaks. Lepinguga antakse meile õigus olla partneriks omavalitsuste kodulehe, e-teenuste pakkumiseks vajaliku veebilahenduse, kohalike omavalitsuste volikogu/valitsuse süsteemi ja omavalitsuse planeeringute süsteemi osas.

Andmevara juht Andrus Kõre märgib, et: „Kohalikud omavalitsused on meie jaoks olulised partnerid, kellega meil on juba varasemast olnud meeldiv aastatepikkune koostöö. Peale Andmevara erastamist ja müümist Leedu kontsernile INVL Technology 2016. aasta kevadel, olime olukorras, kus senine tegevus oli osaliselt meie jaoks lõppenud ja väga kiiresti oli vaja defineerida uued prioriteedid ja tegevusvaldkonnad ning leida oma koht Eesti IT-turul. Ühe strateegilise suunana otsustati keskenduda omavalitsustele ja alustada ettevalmistusi tervik IT-lahenduse pakkumiseks. Seega oli sellise hanke võit meie jaoks väga hea uudis ja sobib suurepäraselt meie uut strateegiat sisustama.”

Tõhusad IT-lahendused ja teenused

Tehnoloogiad teie eesmärgi heaks

Võtke ühendust