Kriitilise IT-infrastruktuuri hallatavad teenused

Pakume kriitilise tähtsusega IT infrastruktuuri projekteerimis-, arendus- ja haldusteenuseid. Tagame, et meie kliendi IT-taristut kasutatakse turvalisel, efektiivsel ning otstarbekal viisil.

Rohkem

Norra ettevõttes Conexus on alustatud kriitilise IT-infrastruktuuri hooldamise teenuse osutamist

2016 / 10 / 17
< 1 MINUT LUGEMIST

BAIP allkirjastas kriitilise IT-infrastruktuuri hooldamise teenuste osutamise lepingu haridussektorile koolituse analüüsi ja kutseõppe lahendusi loova Norra ettevõttega Conexus.

Aprillikuus jõustunud lepingu kestus on 3 aastat koos pikendamise võimalusega ja eeldatav väärtus on 145 000 eurot. Ettevõtete koostöö hõlmab selliseid teenuseid nagu aplikatsioonide operatsioonid ja tehniline andmebaaside haldamine, IT-infrastruktuuri operatsioonid ja intsidentide haldamine.

„Tööd alustades kohandasime oma muudatuste haldamise programmi Conexuse kogemuse järgi, väga väärtuslik oli tööde ülevõtmise protsess, mille ajal mõlema ettevõtte meeskonnad vaatasid ühe laua taga istudes üksikasjalikult üle olemasoleva süsteemi ja süvenesid selle detailidesse. See tagas kahtlemata ladusama töö alguse ja tugevdas mõlema usaldust,” jutustas koostöö algusest BAIP peadirektor Gytis Umantas.

Norra on üks turgudest, millele BAIP viimasel ajal sihipäraselt keskendub. Conexus pole esimene klient Skandinaavias: alates sügisest osutatakse IT-infrastruktuuri hooldamise teenuseid firmale Adform Taanis; poole aasta eest oli konkurentidelt üle võetud Norra ettevõtte Stansenfabrikken kriitilise infrastruktuuri ja töökohtade hooldamine Leedus ja loodame lähemal ajal laiendada teenust Norrasse; hooldame edukalt juba mitu aastat Norra ettevõtte Instant Norge AS allüksusi Leedus.

„Põhjamaad loovad eriti suuri nõudeid teenuste kvaliteedile, seetõttu on klientide kasvav arv suurepärane hinnang CIMF-i metoodikale ja tehnilisele kompetentsile,” sõnas Gytis Umantas.

Conexusest

Conexus on üks koolituse analüüsi ning kutseõppe turu ja uurimislahenduste liidreid Skandinaavia haridussektoris.

Koostöös õpetajate, kasvatustöö liidrite, uurijate ja kasvatustehnoloogiate turul tegutsejatega, arendab Conexus vahendeid, mis on ette nähtud:

  • üliõpilaste süvaõppele ja edukusele;
  • tõenditega põhjendatud võimete tugevdamisele;
  • sügavamale kutseõppele.

Need vahendid tuginevad paindlikule tehnoloogiale, mida võib kohaldada erinevates õppekeskkondades. Need on loodud tugevate, kiiresti töödeldavate ja eriti kergesti hallatavate andmebaaside alusel.

Conexus teeb haridusprogrammide arendamisel koostööd üle 30 partneriga kogu maailmas.

Tõhusad IT-lahendused ja teenused

Tehnoloogiad teie eesmärgi heaks

Võtke ühendust