Kriitilise IT-infrastruktuuri hallatavad teenused

Pakume kriitilise tähtsusega IT infrastruktuuri projekteerimis-, arendus- ja haldusteenuseid. Tagame, et meie kliendi IT-taristut kasutatakse turvalisel, efektiivsel ning otstarbekal viisil.

Rohkem

Novian liitus EnergyTech Digital grupiga

Uudised
2021 / 11 / 11
< 1 MINUT LUGEMIST

Novian grupp liitus EnergyTech Digital grupiga. See Leedu ettevõtteid ja organisatsioone ühendav algatus edendab digitehnoloogiate laiemat kasutamist energeetikas.

Selle projektiga tihedamat koostööd alustanud teadusasutused, energeetika- ja IT-ettevõtted plaanivad uurida tehisintellekti, asjade internetitehnoloogiate ja avatud andmetehnoloogiate võimalusi ning energiasektori vajadusi, selgitada välja suurima potentsiaaliga valdkonnad. Projekti jaoks koondasid organisatsioonid Leedu Digitehnoloogia Assotsiatsioon Infobalt ja energiaettevõtete kontsern EPSO-G.

Lisaks erinevatele riigi energia- ja IT-ettevõtetele osalevad grupi tegevuses Kaunase Tehnikaülikool, Vilniuse Gediminase Tehnikaülikool, Vilniuse Ülikooli matemaatika-informaatikateaduskond, partneriks on Intelligent Energy Lab.“ Auliikme staatus on omistatud Leedu Vabariigi Energeetikaministeeriumile.

„Energeetikasektor on täna lahutamatu uuendustest, ilma milleta on võimatu täita efektiivsuse ja jätkusuutlikkusega seotud ootusi. Usume, et koostöö selles projektis võib olla aktuaalne ka energiasektori jaoks ning anda võimaluse projektis osalevatele ettevõtetele kasvada,“ ütles Noviani digitaalse transformatsiooni- ja innovatsioonijuht Rokas Ralys.

Noviani grupiga aastal 2021 liitunud infosüsteemide ja tarkvaraarendusettevõte Elsis PRO on panustanud sellistesse energiaprojektidesse nagu Amber Grid gaasi ülekandesüsteemi andmete kogumise ja protsesside kaugjuhtimise infosüsteemide juurutamine, tarkvara ja mudeltorustiku turvalisuse ja terviklikkuse ettevalmistamine ja juurutamine.

Novian grupi ettevõtted tegutsevad kolmes põhivaldkonnas IT-taristu, programmeerimise ja digitaliseerimise vallas ning viivad ellu projekte alates IT-majanduse igapäevase toimimise tõrgeteta tagamisest kuni programmeerimiseni – ülelinnaliste või üleriigiliste infosüsteemide arendamiseni, samuti digiteerimislahendusteni.

Rohkem teavet projekti kohta lähemalt siit.

Tõhusad IT-lahendused ja teenused

Tehnoloogiad teie eesmärgi heaks

Võtke ühendust