Kriitilise IT-infrastruktuuri hallatavad teenused

Pakume kriitilise tähtsusega IT infrastruktuuri projekteerimis-, arendus- ja haldusteenuseid. Tagame, et meie kliendi IT-taristut kasutatakse turvalisel, efektiivsel ning otstarbekal viisil.

Rohkem

Novian Technologies on saanud Norra-Leedu kaubanduskoja kuldliikmeks

Uudised
2021 / 12 / 09
< 1 MINUT LUGEMIST

Norra turul IT-teenuste pakkumist laiendav Novian Technologies on liitunud Norra-Leedu kaubanduskoja (NLCC, inglise keeles Norwegian-Lithuanian Chamber of Commerce) tegevusega. 2021. aasta sügisel sai Novian Technologies NLCC kuldliikmeks.

„Laienemine Skandinaavia turul on üks pikaajalisemaid Novian Grupi eesmärke. Usume, et meie kogemus äri- ja avaliku sektori IT-projektide elluviimisel võib olla kasulik Norra ettevõtlusele ja avalikule sektorile ning selle organisatsiooni liikmelisus võimaldab veelgi paremini õppida tundma seda piirkonda,” ütles Novian Technologiesi tegevjuht Gytis Umantas.

Norra turul juba tegutseb Novian grupile kuuluv tuntud meediamonitooringulahenduste pakkuja Zissor, kes liitus Novian grupiga 2019. aastal. Olles laiendanud oma teenuste portfelli, pakub Zissor nüüd ka tarkvaraarenduse ja IT-taristu teenuseid ning lahendusi Noviani grupi teistelt ettevõtetelt.

NLCC on 2009. aastal asutatud mittetulundusühing, mille eesmärk on soodustada kahepoolsete ärisuhete arendamist läbi kaubandus- ja investeerimissõbralike tingimuste. Praegusel ajal ühendab see organisatsioon enam kui 100 organisatsiooni Leedus ja Norras.

„Oleme väga rõõmsad ja õnnitleme IT-ettevõtet Novian Technologies – uut Norra-Leedu kaubanduskoja liiget NLCC kuldliime staatuse saamise puhul. Iga ettevõte rikastab meie organisatsiooni ärikogemuse, väärtuslike teadmiste ja värske pilguga. Oleme uhked, et NLCC ühendab ettevõtteid erinevatest sektoritest ning seetõttu saavad ettevõtted praktilist kasu laiast ärikontaktide võrgustikust nii Leedus kui ka Norras,“ ütleb Ergolain ettevõtete grupi juht, NLCC juhatuse aseesimees Vilma Bružienė.

Tõhusad IT-lahendused ja teenused

Tehnoloogiad teie eesmärgi heaks

Võtke ühendust