Kriitilise IT-infrastruktuuri hallatavad teenused

Pakume kriitilise tähtsusega IT infrastruktuuri projekteerimis-, arendus- ja haldusteenuseid. Tagame, et meie kliendi IT-taristut kasutatakse turvalisel, efektiivsel ning otstarbekal viisil.

Rohkem

BAIP kolis 12 tunniga Mokilizingo andmed virtuaalsetesse serveritesse

2016 / 10 / 17
< 1 MINUT LUGEMIST

2014. aastal eraldas ja kolis BAIP edukalt Mokilizingo andmed tsentraliseeritud andmebaasist. Keeruline migratsiooniprotsess kestis kõigest 12 tundi.

Finantsteenuseid osutava seltsi Mokilizingas IT-infrastruktuuri eraldamise vajadus kerkis siis, kui ettevõtte ostsid uued omanikud. Kuni selle ajani toetas Mokilizingo tegevust tsentraliseeritud andmebaas. Pärast Mokilizingo müüki pidi selts kolima oma andmed, kuid jätma füüsilise sisseseade. Seetõttu võeti vastu otsus kasutada pilveteenuse lahendust. UAB BAIP paigaldas Linuxi operatsioonisüsteemi, uuendas andmebaaside juhtimissüsteemi ja tegi andmete migratsiooni füüsilistest masinatest virtuaalsetesse.

„See projekt oli väga huvitav oma väljakutsete poolest. Klient püstitas tingimuse, et infrastruktuuri eraldamine ja andmete migratsioon peab toimuma ladusalt alates kella 22-st kuni järgmise päeva kella 10-ni, st ajavahemikul, kui Mokilizingo süsteeme ei kasuta kaupmehed 3000 kauplemiskohas. Valmistusime migratsiooniks väga vastutustundlikult, katsetasime funktsioone mitu korda ja täitsime kliendi nõudmise,” ütles Gytis Umantas.

BAIP on juurutanud finantssektoris juba mitu projekti. Seltsi klientide seas on SEB pank, AB Lietuvos draudimas, Lietuvos bankas ja Burundi keskpank.

Mokilizingas on üks juhtivaid ettevõtteid tarbimislaenude turul. Selts hõlmab rohkem kui kolmandikku liisimisteenuste turust, samuti osutab laenuteenuseid. Ettevõtte kliendiks on juba saanud üle 800 000 Leedu elaniku. Aastas sõlmitakse üle 30 000 eur väärtuses uusi finantseerimislepinguid. Mokilizingo teenuseid osutavad Leedus üle 2000 partneri.

Tõhusad IT-lahendused ja teenused

Tehnoloogiad teie eesmärgi heaks

Võtke ühendust